www.ABC-Color.com
Векторні розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні розмальовки Тварини

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

кіт розмальовка кіт малюнок
кіт
коза розмальовка коза малюнок
коза
гіпопотам розмальовка гіпопотам малюнок
гіпопотам
кінь розмальовка кінь малюнок
кінь
кошеня розмальовка кошеня малюнок
кошеня
лев розмальовка лев малюнок
лев
кіт Макс розмальовка кіт Макс малюнок
кіт Макс
миша розмальовка миша малюнок
миша
кролик розмальовка кролик малюнок
кролик
овечка розмальовка овечка малюнок
овечка
білка розмальовка білка малюнок
білка
вівця розмальовка вівця малюнок
вівця
баранчик розмальовка баранчик малюнок
баранчик
мустанг розмальовка мустанг малюнок
мустанг
заєць розмальовка заєць малюнок
заєць
лоша розмальовка лоша малюнок
лоша
кінь розмальовка кінь малюнок
кінь
поні розмальовка поні малюнок
поні


Розмальовуємо векторні розмальовки Тварини

Там кошеня, тут цуценя, ну а ще оленя і тигренок, від цього дітей важко відірвати, на це діти із задоволенням витрачають час. Навіть якщо, вони не живі, а намальовані. Все одно цікаво, буде провести час за розмальовуванням на комп'ютері або на папері. Векторний формат розмальовки дозволить, створювати свої цікаві перетворення. Успіхів!

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.