www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий лоша

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
лоша растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка лоша - 1182х1715

Растрова розмальовка лоша - 567х822

Векторна розмальовка лоша

Малюнок растровий лоша

Малюнок векторний лоша

Кліпарт растровий лоша

Кліпарт векторний лоша
Застосовуємо растровий кліпарт лоша

Контур лоша Картинка лоша

Лоша або маленька конячка, яка гуляє сама по собі або шукає маму кобилу, за якої він біг з самої стайні. Можливо він з дорогих родовитих мастей коней, нащадок коней з царських стаєнь, це не важливо, найголовніше, що він тут на сторінці сайту і готовий радувати наше око, не залежно від вартості його кінського плем'я. Розфарбовувайте на здоров'я!

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.