www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий лев

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.

лев растровий кліпарт

Растрова розмальовка лев - 1182х1715

Растрова розмальовка лев - 567х822

Векторна розмальовка лев

Онлайн розмальовка лев

Зображеня растрове лев

Кліпарт векторний лев
Застосовуємо растровий кліпарт лев

Кліпарт растровий лев

Лев дивує своєю силою і спокоєм. У природі він в основному спить і лише трохи часу проводить за іншими заняттями, з цього не дивно, що такого небезпечного хижака зображують як мудрого добряка. Спробуйте розфарбувати, лева, це займе трохи часу, все залежить від вашої завзятості.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.