www.ABC-Color.com
Картинка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Малюнок растровий стіни Єрихону

Розмір картинки 550х379 пікс. Формат png
Растровий малюнок для скачування. стіни Єрихону растровий малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка стіни Єрихону - 1182х1715

Растрова розмальовка стіни Єрихону - 567х822

Векторна розмальовка стіни Єрихону

Онлайн розмальовка стіни Єрихону

Зображеня растрове стіни Єрихону
Застосовуємо растровий малюнок стіни Єрихону

Кліпарт растровий стіни Єрихону

Розмальовка створена на основі картинки з книги «Моя книга біблійних оповідань» 46 розділ, тема «Стіни Єрихону». Права на книгу має Watch tower Bible and tract society of Pennsylvania.

Растровий малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Зображення можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість картинки, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.