www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка стіни Єрихону

Формат svg.
стіни Єрихону векторна розмальовка

Растровая раскраска стены Иерихона - 1182х1715

Растровая раскраска стены Иерихона - 567х822

Векторная раскраска стены Иерихона

Онлайн раскраска стены Иерихона

Картинка растровая стены Иерихона
Розмальовуємо векторну розмальовку стіни Єрихону

Малюнок векторний стіни Єрихону

Розмальовка створена на основі картинки з книги «Моя книга біблійних оповідань» 46 розділ, тема «Стіни Єрихону». Права на книгу має Watch tower Bible and tract society of Pennsylvania.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.