www.ABC-Color.com
Векторні кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні біблійні картинки

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

збирання манни малюнок
збирання манни
хлопчик збирає манну малюнок
хлопчик збирає манну
Сим малюнок
Сим
Ной малюнок
Ной


Використання векторних клипартів біблійні

Векторні малюнки або картинки, зображені в цьому розділі в здебільшого взяті з публікацій Товариства «Вартової Башти». Права на малюнки з яких зроблені розмальовки, а пізніше були розфарбовані дітьми, має видання Watch tower Bible and tract society of Pennsylvania . Змальований автором сайту, для своїх дітей і для дитячих вечірок. З метою, укріплення дітьми, прочитаного матеріалу і зробити вивчення біблії ще більш наглядним. Представлено для публічного доступу як, зразок для бажаючих зробити для своїх дітей щось схоже, з великим проханням, постаратися самим або з дітьми, намалювати розмальовку або малюнок після або перед вивченням з дітьми біблії.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.