www.ABC-Color.com
Картинки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Біблійні растрові картинки

Формат png.

хрещення малюнок
хрещення
стіни Єрихону малюнок
стіни Єрихону
збирання манни малюнок
збирання манни
Про птахів і квіти малюнок
Про птахів і квіти
створення малюнок
створення
Рахав малюнок
Рахав
хлопчик збирає манну малюнок
хлопчик збирає манну
Сим малюнок
Сим
Ной малюнок
Ной


Застосовуємо Біблійні растрові картинки

Растрові картинки, зображені у цій розділі сайту взяті з публікацій Товариства «Вартової Башти». Права на малюнки, з яких зроблені растрові розмальовки, які були розфарбовані дітьми, має видання Watch tower Bible and tract society of Pennsylvania . Змальовані автором сайту, для своїх дітей і для дитячих вечірок. З метою, зробити більш живим і доступним для дітей, розуміння прочитаного матеріалу та зробити вивчення біблії ще більш наглядним. Представлено для публічного доступу як, зразок для батьків, охочих зробити для своїх дітей щось подібне.

Растровий малюнок в формате png, можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість малюнка, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.