www.ABC-Color.com
Векторні розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні розмальовки біблійні

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

хрещення розмальовка хрещення малюнок
хрещення
стіни Єрихону розмальовка стіни Єрихону малюнок
стіни Єрихону
збирання манни розмальовка збирання манни малюнок
збирання манни
Про птахів і квіти розмальовка Про птахів і квіти малюнок
Про птахів і квіти
Рахав розмальовка Рахав малюнок
Рахав
хлопчик збирає манну розмальовка хлопчик збирає манну малюнок
хлопчик збирає манну
Сим розмальовка Сим малюнок
Сим
Ной розмальовка Ной малюнок
Ной


Розмальовуємо векторні розмальовки біблійні

Векторні розмальовки в цій розділі сайту взяті з публікацій Товариства «Вартової Башти». Права на малюнки, з яких зроблені векторні розмальовки, які були розфарбовані дітьми, має видання Watch tower Bible and tract society of Pennsylvania . Змальовані автором сайту, для своїх дітей та для дитячих вечірок. З метою, кращого розуміння дітьми прочитаного матеріалу та зробити вивчення біблії ще більш наглядним. Представлено для публічного доступу як, зразок для батьків, охочих зробити для своїх дітей (намалювати малюнок на папері та дати розфарбувати дитині) подібні малюнки для розмальовування. Векторні розмальовки можна роздрукувати на принтері або розмалювати на компьютері.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.