www.ABC-Color.com
Векторне зображення
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторний малюнок Про птахів і квіти

Формат svg.
Про птахів і квіти векторний малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка Про птахів і квіти - 1182х1715

Растрова розмальовка Про птахів і квіти - 567х822

Векторна розмальовка Про птахів і квіти

Онлайн розмальовка Про птахів і квіти

Малюнок растровий Про птахів і квіти

Малюнок векторний Про птахів і квіти
Використання векторного малюнка Про птахів і квіти

Малюнок векторний Про птахів і квіти

Обведений малюнок з книжки "Навчайся у великого вчителя" розділ 1 "Чому Ісус був великим учителем". Коментар під малюнком "Чого навчав Ісус, коли розповідав про птахів і квіти. Контури, зроблені мною, на замовлення дитини, надано в інтернеті, тільки для індивідуального використання. Права на малюнок, у друкованому виданні має Watchtower Bible and Tract Society of New York, Inc. All rights reserved. Обведення малюнка і розмальовування зроблено довільно, без додержання точних деталей. Мета малюнка закріплення знань у дитини, після вивчення публікації.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.