www.ABC-Color.com
Картинка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Малюнок растровий Про птахів і квіти

Розмір картинки 550х379 пікс. Формат png
Про птахів і квіти растровий малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка Про птахів і квіти - 1182х1715

Растрова розмальовка Про птахів і квіти - 567х822

Векторна розмальовка Про птахів і квіти

Онлайн розмальовка Про птахів і квіти

Малюнок растровий Про птахів і квіти

Малюнок векторний Про птахів і квіти
Застосовуємо растровий малюнок Про птахів і квіти

Кліпарт растровий Про птахів і квіти

Обведений малюнок з книжки "Навчайся у великого вчителя" розділ 1 "Чому Ісус був великим учителем". Коментар під малюнком "Чого навчав Ісус, коли розповідав про птахів і квіти. Контури, зроблені мною, на замовлення дитини, надано в інтернеті, тільки для індивідуального використання. Права на малюнок, у друкованому виданні має Watchtower Bible and Tract Society of New York, Inc. All rights reserved. Обведення малюнка і розмальовування зроблено довільно, без додержання точних деталей. Мета малюнка закріплення знань у дитини, після вивчення публікації.

Растровий малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Зображення можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість картинки, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.