www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка Про птахів і квіти

Формат svg.
Про птахів і квіти векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска Про птиц и цветки - 1182х1715

Растровая раскраска Про птиц и цветки - 567х822

Векторная раскраска Про птиц и цветки

Онлайн раскраска Про птиц и цветки

Рисунок растровый Про птиц и цветки

Рисунок векторный Про птиц и цветки
Розмальовуємо векторну розмальовку Про птахів і квіти

Малюнок векторний Про птахів і квіти

Обведений малюнок з книжки "Навчайся у великого вчителя" розділ 1 "Чому Ісус був великим учителем". Коментар під малюнком "Чого навчав Ісус, коли розповідав про птахів і квіти. Контури, зроблені мною, на замовлення дитини, надано в інтернеті, тільки для індивідуального використання. Права на малюнок, у друкованому виданні має Watchtower Bible and Tract Society of New York, Inc. All rights reserved. Обведення малюнка і розмальовування зроблено довільно, без додержання точних деталей. Мета малюнка закріплення знань у дитини, після вивчення публікації.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.