www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка збирання манни

Формат svg.
збирання манни векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска собирание манны - 1182х1715

Растровая раскраска собирание манны - 567х822

Векторная раскраска собирание манны

Онлайн раскраска собирание манны

Рисунок растровый собирание манны

Рисунок векторный собирание манны

Клипарт растровый собирание манны

Клипарт векторный собирание манны
Розмальовуємо векторну розмальовку збирання манни

Малюнок векторний збирання манни

Знаеш, що ці люди збирають? Це щось подібне до інею. Воно біле, тонке і схоже на сніжинки. Це не іній, це – їжа. Люди назвали її МАННА. Смаком вона була схожа на тоненькі коржі з медом.
Розмальовка створена на основі картинки з книги «Моя книга біблійних оповідань»34 розділ, тема «Нова їжа ». Права на книгу має Watch tower Bible and tract society of Pennsylvania.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.