www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка хлопчик збирає манну

Формат svg.
хлопчик збирає манну векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска мальчик собирает манну - 1182х1715

Растровая раскраска мальчик собирает манну - 567х822

Векторная раскраска мальчик собирает манну

Онлайн раскраска мальчик собирает манну

Рисунок растровый мальчик собирает манну

Рисунок векторный мальчик собирает манну

Клипарт растровый мальчик собирает манну

Клипарт векторный мальчик собирает манну
Розмальовуємо векторну розмальовку хлопчик збирає манну

Малюнок векторний хлопчик збирає манну

Знаєш, що ізраїльтяни збирають із землі? По виду це нагадує іній. Білого кольору, дрібне і сипуча. Але це не іній; це щось їстівне. Люди називають її Манна.
Хороший способу урізноманітнити вивчення біблії з дітьми, це попросити їх намалювати те про що читали і обговорювали на вивченні біблії. А якщо дитина за маленька, що б самой намалювати, тоді малюйте разом з ним. Інший більш швидкий спосіб, це розфарбувати розмальовку.
Розмальовка створена на основі картинки з книги «Моя книга біблійних оповідань» 34 розділ, тема «Нова їжа ». Права на книгу має Watch tower Bible and tract society of Pennsylvania.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.