www.ABC-Color.com
Флеш розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Онлайн розмальовка створення

Формат swf. (flash)
Щоб відкрити флеш розмальовку на весь екран, натисніть на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки.
Щоб завантажити флеш розмальовку на комп'ютер, наведіть курсор миші на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки. Натисніть на праву кнопку миші і виберіть в меню, що команду, "зберегти посилання як ..."

Відкрити на весь екран [an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка створення - 1182х1715

Растрова розмальовка створення - 567х822

Векторна розмальовка створення

Онлайн розмальовка створення

Зображеня растрове створення
Розмальовуємо в онлайн. Флеш розмальовка створення.

Малюнок растровий створення

Спершу на Землі не було нічого, вона була подібна до того, що зображено на цьому малюнку. На Землі не було квітів, ні дерев, ні тварин. В океанах навіть риби не було. Бог ще мав багато чого зробити, щоб Земля стала гарнім місцем проживання для тварин і людей.

Розмальовка намальована з картинок, взятих з видань, права на які належать Watch tower Bible and tract society of Pennsylvania . Змальований з книги « Моя книга Біблійних розповідей », перший розділ, «Бог починає творити».

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-30Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.
Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 42 кольору.

Код для встановлення флеш розмальовки на веб сторінці. (Скопіюйте та вставте)
   <object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.abc-color.com/image/coloring/biblical/002/creation-1/creation-1-online-coloring.swf" width="476" height="552"> <param name="movie" value="http://www.abc-color.com/image/coloring/biblical/002/creation-1/creation-1-online-coloring.swf" /> </object>   

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.