www.ABC-Color.com
Картинка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Малюнок растровий створення

Розмір картинки 550х379 пікс. Формат png
створення растровий малюнок для скачування. створення растровий малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка створення - 1182х1715

Растрова розмальовка створення - 567х822

Векторна розмальовка створення

Онлайн розмальовка створення

Зображеня растрове створення
Застосовуємо растровий малюнок створення

Малюнок растровий створення

Спершу на Землі не було нічого, вона була подібна до того, що зображено на цьому малюнку. На Землі не було квітів, ні дерев, ні тварин. В океанах навіть риби не було. Бог ще мав багато чого зробити, щоб Земля стала гарнім місцем проживання для тварин і людей.

Розмальовка намальована з картинок, взятих з видань, права на які належать Watch tower Bible and tract society of Pennsylvania . Змальований з книги « Моя книга Біблійних розповідей », перший розділ, «Бог починає творити».

Растровий малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Зображення можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість картинки, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.