www.ABC-Color.com
Растрова розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Мала растрова розмальовка створення

Розмір розмальовки 567x822 пікс. Формат png .

створення растрова розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка створення - 1182х1715

Растрова розмальовка створення - 567х822

Векторна розмальовка створення

Онлайн розмальовка створення

Зображеня растрове створення
Розмальовуємо контури. створення

Малюнок растровий створення

Спершу на Землі не було нічого, вона була подібна до того, що зображено на цьому малюнку. На Землі не було квітів, ні дерев, ні тварин. В океанах навіть риби не було. Бог ще мав багато чого зробити, щоб Земля стала гарнім місцем проживання для тварин і людей.

Розмальовка намальована з картинок, взятих з видань, права на які належать Watch tower Bible and tract society of Pennsylvania . Змальований з книги « Моя книга Біблійних розповідей », перший розділ, «Бог починає творити».

Розмальовка в растровому (піксельним) форматі, для розмальовування в растрових графічних редакторах. Маленький розмір 657х822 розрахований для екрану монітора, при розмальовуванні в програмах які не можуть зменшувати розмір зображення. Якщо ви користуєтеся графічним редактором, наприклад Paint , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів.