www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка Ной

Формат svg.
Ной векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска Ной - 1182х1715

Растровая раскраска Ной - 567х822

Векторная раскраска Ной

Рисунок растровый Ной

Рисунок векторный Ной

Клипарт растровый Ной

Клипарт векторный Ной
Розмальовуємо векторну розмальовку Ной

Векторний контур Ной Малюнок векторний Ной

Існує безліч легенд і оповідей про всесвітній потоп, по всьому світу в різних народах і напевно найвідоміше в наш час, це біблійний розповідь про Ноїв ковчег, у якому разом з Ноєм врятувалися вісім чоловік. Раскраска представляє можливий образ Ноя, взятий з публікацій товариства Вартової башти. Розфарбований моєю дитиною.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.