www.ABC-Color.com
Флеш розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Онлайн розмальовка Рахав

Формат swf. (flash)
Щоб відкрити флеш розмальовку на весь екран, натисніть на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки.
Щоб завантажити флеш розмальовку на комп'ютер, наведіть курсор миші на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки. Натисніть на праву кнопку миші і виберіть в меню, що команду, "зберегти посилання як ..."
type="application/x-shockwave-flash" data="/image/coloring/biblical/002/rahab-44/rahab-44-online-coloring.swf" height="552" width="473">

Відкрити на весь екран [an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка Рахав - 1182х1715

Растрова розмальовка Рахав - 567х822

Векторна розмальовка Рахав

Онлайн розмальовка Рахав

Зображеня растрове Рахав
Розмальовуємо в онлайн. Флеш розмальовка Рахав.

Кліпарт растровий Рахав

Ізраїльським розвідникам терміново потрібно вибратися - інакше їх уб'ють. Допомагає їм жінка на ім'я Рахав, яка живе на стіні міста Єрихон.
Розмальовка намальована з картинки, взятої з видання, права на які належать Watch tower Bible and tract society of Pennsylvania . Змальовано з книги « Моя книга Біблійних розповідей », 44 розділ, «Рахав ховає розвідників».

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-30Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.
Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 42 кольору.

Код для встановлення флеш розмальовки на веб сторінці. (Скопіюйте та вставте)
   <object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.abc-color.com/image/coloring/biblical/002/rahab-44/rahab-44-online-coloring.swf" width="476" height="552"> <param name="movie" value="http://www.abc-color.com/image/coloring/biblical/002/rahab-44/rahab-44-online-coloring.swf" /> </object>   

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.