www.ABC-Color.com
Картинка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Малюнок растровий Рахав

Розмір картинки 550х379 пікс. Формат png
Рахав растровий малюнок для скачування. Рахав растровий малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка Рахав - 1182х1715

Растрова розмальовка Рахав - 567х822

Векторна розмальовка Рахав

Онлайн розмальовка Рахав

Зображеня растрове Рахав
Застосовуємо растровий малюнок Рахав

Кліпарт растровий Рахав

Ізраїльським розвідникам терміново потрібно вибратися - інакше їх уб'ють. Допомагає їм жінка на ім'я Рахав, яка живе на стіні міста Єрихон.
Намальовано з картинки, взятої з видання, права на які належать Watch tower Bible and tract society of Pennsylvania . Змальовано з книги « Моя книга Біблійних розповідей », 44 розділ, «Рахав ховає розвідників».

Растровий малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Зображення можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість картинки, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.