www.ABC-Color.com
Векторне зображення
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторний малюнок Сим

Формат svg.
Сим векторний малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка Сим - 1182х1715

Растрова розмальовка Сим - 567х822

Векторна розмальовка Сим

Малюнок растровий Сим

Малюнок векторний Сим

Кліпарт растровий Сим

Кліпарт векторний Сим
Використання векторного малюнка Сим

Векторний контур Сим Малюнок векторний Сим

Дітям важливо грати навчальні ігри, наприклад гра хто був в Ноївому ковчезі. Правила гри 1. Прочитайте дитині історію про Ноїв ковчег. 2. На великому аркуші паперу намалюйте великий прямокутник, розділіть його на три частини (поверхи). 3. На сайті abc-color.com виберіть різних тварин і роздрукуйте їх маленького формату. Наприклад потрібні: вівці, мишки, кози, собаки, кішки, жуки, коні, метелики, птахи та інше, навіть те чого не було в ковчезі. Заповни ковчег тими хто був у ковчезі. 4. Малюнки виріж і розфарбуй разом з дітьми і розстав по поверхах приклеюючи скотчем. На приклад: нижній поверх великі тварини, середній поверх, решта тварин і на верхній птиці. Нехай дитина визначити скільки тварин певного роду було в ковчезі і чого не було, залиш поза ковчегом. Не забувайте в ковчезі було вісім чоловік: Ной і його три сини Сим, Хам і Яфет, а також дружина Ноя і три невістки. Ці люди зробили все що велів Бог і тому врятувалися. Вони служать прикладом для всіх нас, - послух Богові і любов до нього допоможуть нам.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.