www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий Сим

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
Сим растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка Сим - 1182х1715

Растрова розмальовка Сим - 567х822

Векторна розмальовка Сим

Малюнок растровий Сим

Малюнок векторний Сим

Кліпарт растровий Сим

Кліпарт векторний Сим
Застосовуємо растровий кліпарт Сим

Контур Сим Картинка Сим

Дітям важливо грати навчальні ігри, наприклад гра хто був в Ноївому ковчезі. Правила гри 1. Прочитайте дитині історію про Ноїв ковчег. 2. На великому аркуші паперу намалюйте великий прямокутник, розділіть його на три частини (поверхи). 3. На сайті abc-color.com виберіть різних тварин і роздрукуйте їх маленького формату. Наприклад потрібні: вівці, барани, мишки, кози, собаки, кішки, леви, жуки, коні, метелики, птахи, риби, люді та інше, навіть те чого не було в ковчезі. Заповни ковчег тими хто був у ковчезі. 4. Малюнки виріж і розфарбуй разом з дітьми і розстав по поверхах приклеюючи скотчем. На приклад: нижній поверх великі тварини, середній поверх, решта тварин і на верхній птиці. Нехай дитина визначити скільки тварин певного роду було в ковчезі і чого не було, залиш поза ковчегом. Не забувайте в ковчезі було вісім чоловік: Ной і його три сини Сим, Хам і Яфет, а також дружина Ноя і три невістки. Ці люди зробили все що велів Бог і тому врятувалися. Вони служать прикладом для всіх нас, - послух Богові і любов до нього допоможуть нам.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.