www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка Сим

Формат svg.
Сим векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска Сим - 1182х1715

Растровая раскраска Сим - 567х822

Векторная раскраска Сим

Рисунок растровый Сим

Рисунок векторный Сим

Клипарт растровый Сим

Клипарт векторный Сим
Розмальовуємо векторну розмальовку Сим

Векторний контур Сим Малюнок векторний Сим

Дітям важливо грати навчальні ігри, наприклад гра хто був в Ноївому ковчезі. Правила гри 1. Прочитайте дитині історію про Ноїв ковчег. 2. На великому аркуші паперу намалюйте великий прямокутник, розділіть його на три частини (поверхи). 3. На сайті abc-color.com виберіть різних тварин і роздрукуйте їх маленького формату. Наприклад потрібні: вівці, барани, мишки, кози, собаки, кішки, леви, жуки, коні, метелики, птахи, риби, люді та інше, навіть те чого не було в ковчезі. Заповни ковчег тими хто був у ковчезі. 4. Малюнки виріж і розфарбуй разом з дітьми і розстав по поверхах приклеюючи скотчем. На приклад: нижній поверх великі тварини, середній поверх, решта тварин і на верхній птиці. Нехай дитина визначити скільки тварин певного роду було в ковчезі і чого не було, залиш поза ковчегом. Не забувайте в ковчезі було вісім чоловік: Ной і його три сини Сим, Хам і Яфет, а також дружина Ноя і три невістки. Ці люди зробили все що велів Бог і тому врятувалися. Вони служать прикладом для всіх нас, - послух Богові і любов до нього допоможуть нам.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.