www.ABC-Color.com
Векторні кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні кліпарти птахи

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

Ластівка малюнок
Ластівка
ластівка малюнок
ластівка
курка малюнок
курка
лебідь малюнок
лебідь
пташка малюнок
пташка
гусак малюнок
гусак
крук малюнок
крук
каченя малюнок
каченя
курча малюнок
курча
голуб малюнок
голуб
колібрі малюнок
колібрі


Використання векторних клипартів птахи

Кліпарти на тему птахи, особливо подобаються дітям, адже саме вони головні герої мультфільмів та казок. Роздавлюючи черговий векторний малюнок на комп'ютері в графічній програмі, згадуються, ці прекрасні персонажі казок і супутники в нашиму житті. З багатьма птахами ми розлучаємося восени, чекаємо їх взимку, і зустрічаємо з нетерпінням весною. А з іншими на оборот. Але як би там не було, векторний кліпарт з птахом завжди готовий порадувати нас моментами з жизні, цих прекрасних створінь. А для дизайнера або флешера, неперевершеною радістю буде, знайти простий векторний контур птиці, який можна розмалювати і застосувати в його творчості.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.