www.ABC-Color.com
Картинки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Картинки растрові птахи

Формат png.

Ластівка малюнок
Ластівка
ластівка малюнок
ластівка
курка малюнок
курка
лебідь малюнок
лебідь
пташка малюнок
пташка
гусак малюнок
гусак
крук малюнок
крук
каченя малюнок
каченя
курча малюнок
курча
голуб малюнок
голуб
колібрі малюнок
колібрі


Застосовуємо растрові картинки птахів

Растрові малюнки на тему птахи, особливо подобаються дітям, адже саме вони головні герої мультфільмів та казок. Роздивляючись черговий малюнок, згадуються, ці гарні персонажі казок. З багатьма птахами ми розлучаємося восени, чекаємо їх взимку, і зустрічаємо з нетерпінням весною. А з іншими навпаки. Але як би там не було, малюнок з птахом завжди радує нас. А для дизайнера, великою радістю буде, знайти простий растровий малюнок птиці, який можна застосувати в його творчості.

Растровий малюнок в формате png, можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість малюнка, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.