www.ABC-Color.com
Векторні розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні розмальовки птахи

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

Ластівка розмальовка Ластівка малюнок
Ластівка
ластівка розмальовка ластівка малюнок
ластівка
курка розмальовка курка малюнок
курка
лебідь розмальовка лебідь малюнок
лебідь
пташка розмальовка пташка малюнок
пташка
гусак розмальовка гусак малюнок
гусак
крук розмальовка крук малюнок
крук
каченя розмальовка каченя малюнок
каченя
курча розмальовка курча малюнок
курча
голуб розмальовка голуб малюнок
голуб
колібрі розмальовка колібрі малюнок
колібрі


Розмальовуємо векторні розмальовки птахи

Розмальовки на тему птахи, особливо подобаються дітям, адже саме вони головні герої мультфільмів та казок. Розмальовуючи чергову розмальовку на роздрукованому аркуші паперу або в на комп'ютері в графічній програмі, згадуються, ці прекрасні персонажі казок. З багатьма птахами ми розлучаємося восени, чекаємо їх взимку, і зустрічаємо з нетерпінням весною. А з іншими на оборот. Але як би там не було, розмальовка з птахом завжди готова для вас і ви граючи можете перетворити прості контури в різнобарвне гарне створення. А для дизайнера або флешер, великою радістю буде, знайти простий векторний контур птиці, який можна розмалювати і застосувати в його творчості.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.