www.ABC-Color.com
Картинка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Малюнок растровий метелик

Розмір картинки 550х400 пікс. Формат png
метелик растровий малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка метелик - 1182х1715

Растрова розмальовка метелик - 567х822

Векторна розмальовка метелик

Малюнок растровий метелик

Малюнок векторний метелик

Кліпарт растровий метелик

Кліпарт векторний метелик
Застосовуємо растровий малюнок метелик

Контур метелик Картинка метелик

Метелики дуже прості для малювання та їх різнокольоровий окрас, завжди тішить погляд. Хоч в природі бувають не тільки метелики з яскравим забарвленням крил, а і з сірим ледь помітним, як камуфляжним відтінком. Наприклад всім нам відомі нічні метелики або молі. У цьому малюнку метелики контури попрошені, залишаючи місце вашої фантазії, можна додати безліч деталей або елементів до малюнка. Якщо малювати картинку для маленького зображення (в моєму випадки, це іконка по темі) тоді прості контури підійдуть, передадуть більш чітке зображення. При малюванні, наприклад квіткової галявини, маленький розмір метелика буде більш доречним. При розфарбовуванні простий контур, дуже швидко розмалюється, але не турбуйтеся, ви можете проявити більше фантазії і зробити, щось своє або приділити більше уваги сумісності і яскравості кольорів. Приємного творчості!

Растровий малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Зображення можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість картинки, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.