www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка метелик

Формат svg.
метелик векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска бабочка - 1182х1715

Растровая раскраска бабочка - 567х822

Векторная раскраска бабочка

Рисунок растровый бабочка

Рисунок векторный бабочка

Клипарт растровый бабочка

Клипарт векторный бабочка
Розмальовуємо векторну розмальовку метелик

Векторний контур метелик Малюнок векторний метелик

Метелики дуже прості для малювання та їх різнокольоровий окрас, завжди тішить погляд. Хоч в природі бувають не тільки метелики з яскравим забарвленням крил, а і з сірим ледь помітним, як камуфляжним відтінком. Наприклад всім нам відомі нічні метелики або молі. У цьому малюнку метелики контури попрошені, залишаючи місце вашої фантазії, можна додати безліч деталей або елементів до малюнка. Якщо малювати картинку для маленького зображення (в моєму випадки, це іконка по темі) тоді прості контури підійдуть, передадуть більш чітке зображення. При малюванні, наприклад квіткової галявини, маленький розмір метелика буде більш доречним. При розфарбовуванні простий контур, дуже швидко розмалюється, але не турбуйтеся, ви можете проявити більше фантазії і зробити, щось своє або приділити більше уваги сумісності і яскравості кольорів. Приємного творчості!

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.