www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка метелик-вітрильник

Формат svg.
метелик-вітрильник векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска бабочка-парусник - 1182х1715

Растровая раскраска бабочка-парусник - 567х822

Векторная раскраска бабочка-парусник

Онлайн раскраска бабочка-парусник

Рисунок растровый бабочка-парусник

Рисунок векторный бабочка-парусник

Клипарт растровый бабочка-парусник

Клипарт векторный бабочка-парусник
Розмальовуємо векторну розмальовку метелик-вітрильник

Малюнок векторний метелик-вітрильник

Які гарні, ці метелики! Різнокольорові, легкі, порхаючи і ніжні. Вони були б, як літаючі квіти, якби мали приємний запах. Колекціонери засушують, ці красиві створення, що б зберегти їх у себе. Контури для цього малюнка змальовані з справжньго метелики махаона або парусника. Я не фахівець і це не сайт для вивчення метеликів. Діти розмалювали за своїм смаком, тому так і залишив.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.