www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка автомобіль

Формат svg.
автомобіль векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска автомобиль - 1182х1715

Растровая раскраска автомобиль - 567х822

Векторная раскраска автомобиль

Рисунок растровый автомобиль

Рисунок векторный автомобиль

Клипарт растровый автомобиль

Клипарт векторный автомобильРозмальовуємо векторну розмальовку автомобіль

Векторний контур автомобіль Малюнок векторний автомобіль

Автомобіль з малювали з фотографії. Має багато дрібних не основних деталей, для розмальовки це не зовсім вдале рішення. Малюнок з півроку лежав на комп'ютері, поки я вирішив його поставити. У подальшим буду краще уникати подібних контурів, вони трудомісткі а результат не задовільний. Просто деяким важко зрозуміти, що розмальовка це не те-ж саме що фотографія, ну якщо просять, що-ж потрібно робити. Приємної гри у розфарбовування.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.