www.ABC-Color.com
Векторні кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні кліпарти Кицьки

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

кішка малюнок
кішка
кіцька малюнок
кіцька
кіт малюнок
кіт
кошенятко малюнок
кошенятко
кицюня малюнок
кицюня


Використання векторних клипартів Кицьки

Де тільки не малюють кішок і кошенят: на листівках, книжках, на посуді, одязі та іграшках. Нам приємно бачити, цих тварин поряд з собою. Тому, дуже часто потрібно прикрасити свій малюнок, композицію, логотип або рамку, зображеннями кішок. Тоді вам обов'язково може стати в нагоді векторний кліпар

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.