www.ABC-Color.com
Векторні зображення
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні малюнки. Тема: Кицьки

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

кішка малюнок
кішка
кіцька малюнок
кіцька
кіт малюнок
кіт
кошенятко малюнок
кошенятко
кицюня малюнок
кицюня


Використання векторних малюнків на тему Кицьки

Де тільки не малюють кішок і кошенят: на листівках, книжках, на посуді, одязі та іграшках. Нам приємно бачити, цих тварин поряд з собою. І сподіваюся вам буде цікаво подивитися на дитячу творчість у векторному форматі. Тоді запрошую вас на сторінки цього сайту.

Векторний кліпарт, робить можливим миттєве оформлення різних елементів або файлів. Поєднання декількох кліпартів, створить самобутній елемент декорації. У векторних редакторах завжди можна припасувати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного кліпарта, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати кліпарт. Загалом для вигадки немає кордонів.

Кліпарти створені шляхом розфарбування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може передавати справжнє забарвлення зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для вигадки. Художниками по оформленню малюнків зазвичай є діти.