www.ABC-Color.com
Растрові кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Кліпарти растрові Кицьки

Формат png-24, прозорий фон.

кішка кліпарт
кішка
кіцька кліпарт
кіцька
кіт кліпарт
кіт
кошенятко кліпарт
кошенятко
кицюня кліпарт
кицюня


Застосовуємо растрові кліпарти Кицьки

Де тільки не малюють котів, кішок або кошенят: на листівках, бланках, коробках, книжках, на посуді, одязі та іграшках. Нам приємно бачити, цих створінь поруч з собою. Тому якщо ви хочете прикрасити свій малюнок, композицію, логотип або рамку, вам обов'язково може стати в нагоді растровий кліпарт.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підігнати кольору (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарт можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Клипарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна безмежність для фантазії. Художники, які оформляють малюнкі в основному є діти.