www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Онлайн розмальовки Кицьки

Формат swf. (flash)

кішка розмальовка кішка малюнок
кішка
кіцька розмальовка кіцька малюнок
кіцька
кіт розмальовка кіт малюнок
кіт
кошенятко розмальовка кошенятко малюнок
кошенятко
кицюня розмальовка кицюня малюнок
кицюня


Розмальовуємо в онлайн. Кицьки флеш розмальовки.

Кішки, коти, кошенята, постійні супутники людей. Особливо дітям подобається їхня компанія. Вони просто захваті від їх муркотіння і нявкання, а погладити їх делікатну шерстку, для дітей це просто величезна радість. Якщо ви не маєте кота не турбуйся. Виберіть розмальовку і пограйте з зображенням наддавая йому різних кольорів, розмальовуючи його на свій розсуд. Для цього і намальовані, ці онлайн розмальовки.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.