www.ABC-Color.com
Векторні розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні розмальовки Кицьки

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

кішка розмальовка кішка малюнок
кішка
кіцька розмальовка кіцька малюнок
кіцька
кіт розмальовка кіт малюнок
кіт
кошенятко розмальовка кошенятко малюнок
кошенятко
кицюня розмальовка кицюня малюнок
кицюня


Розмальовуємо векторні розмальовки Кицьки

Як весело можна провести час в компанії з кішками, а ще веселіше з кошенятами. Ну! кому вони можуть не подобатися? Грайливі, пухнасті, ласкаві й цікаві. Розмаїття котів викликає здивування, але це не межа у фантазії. Спробуйте пофантазувати з векторними розмальовками, раскрашівая кішок. Не забувайте, що векторний контур легко модулюється, так що можна не обмежуватися тільки кольорами, градієнтами та візерунками, спробуйте змінювати контур або додавати додаткові елементи до векторного малюнка

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.