www.ABC-Color.com
Векторний кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторний кліпарт Квочка

Формат svg.
Квочка векторний кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка Квочка - 1182х1715

Растрова розмальовка Квочка - 567х822

Векторна розмальовка Квочка

Онлайн розмальовка Квочка

Малюнок растровий Квочка

Малюнок векторний Квочка

Кліпарт растровий Квочка

Кліпарт векторний Квочка
Використання векторного клипарта Квочка

Малюнок векторний Квочка

Побувавши на селі, міські діти в захваті від того, що вони там побачили. А особливо їх уваги привернула квочка з курчатами. Ці маленькі створіння, як жовті пухнасті клубочки бігають навколо квочки. Ще трохи і всі курчата вилупляться. Раніше можна було купити курчат в інкубаторі, тепер через ціни на курчат, селяни перейшли на традиційні методи розведення курей. А хтось навіть не припиняв таким чином розводити курей.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.