www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий Квочка

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
Квочка растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка Квочка - 1182х1715

Растрова розмальовка Квочка - 567х822

Векторна розмальовка Квочка

Онлайн розмальовка Квочка

Малюнок растровий Квочка

Малюнок векторний Квочка

Кліпарт растровий Квочка

Кліпарт векторний Квочка
Застосовуємо растровий кліпарт Квочка

Кліпарт растровий Квочка

Побувавши на селі, міські діти в захваті від того, що вони там побачили. А особливо їх уваги привернула квочка з курчатами. Ці маленькі створіння, як жовті пухнасті клубочки бігають навколо квочки. Ще трохи і всі курчата вилупляться. Раніше можна було купити курчат в інкубаторі, тепер через ціни на курчат, селяни перейшли на традиційні методи розведення курей. А хтось навіть не припиняв таким чином розводити курей. Розмальовуючи квочку, потрібно звернути увагу, що квочки бувають різних порід. На сільському подвір'ї зазвичай можна побачити чорних, білих, коричневих і рябих курей. Коли ви розглядаєте з дитиною курочок, розкажіть їм казку «Про курочку Рябу».

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.