F Дитяча Квочка онлайн розмальовка
www.ABC-Color.com
Флеш розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Онлайн розмальовка Квочка

Формат swf. (flash)
Щоб відкрити флеш розмальовку на весь екран, натисніть на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки.
Щоб завантажити флеш розмальовку на комп'ютер, наведіть курсор миші на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки. Натисніть на праву кнопку миші і виберіть в меню, що команду, "зберегти посилання як ..."

Відкрити на весь екран [an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка Квочка - 1182х1715

Растрова розмальовка Квочка - 567х822

Векторна розмальовка Квочка

Онлайн розмальовка Квочка

Малюнок растровий Квочка

Малюнок векторний Квочка

Кліпарт растровий Квочка

Кліпарт векторний Квочка
Розмальовуємо в онлайн. Флеш розмальовка Квочка.

Кліпарт растровий Квочка

Побувавши на селі, міські діти в захваті від того, що вони там побачили. А особливо їх уваги привернула квочка з курчатами. Ці маленькі створіння, як жовті пухнасті клубочки бігають навколо квочки. Ще трохи і всі курчата вилупляться. Раніше можна було купити курчат в інкубаторі, тепер через ціни на курчат, селяни перейшли на традиційні методи розведення курей. А хтось навіть не припиняв таким чином розводити курей. Розмальовуючи квочку, потрібно звернути увагу, що квочки бувають різних порід. На сільському подвір'ї зазвичай можна побачити чорних, білих, коричневих і рябих курей. Коли ви розглядаєте з дитиною курочок, розкажіть їм казку «Про курочку Рябу».

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-30Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.
Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 42 кольору.

Код для встановлення флеш розмальовки на веб сторінці. (Скопіюйте та вставте)
   <object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.abc-color.com/image/coloring/chickens/001/broody/broody-online-coloring.swf" width="550" height="470"> <param name="movie" value="http://www.abc-color.com/image/coloring/chickens/001/broody/broody-online-coloring.swf" /> </object>   

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.