www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка Квочка

Формат svg.
Квочка векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска Наседка - 1182х1715

Растровая раскраска Наседка - 567х822

Векторная раскраска Наседка

Онлайн раскраска Наседка

Рисунок растровый Наседка

Рисунок векторный Наседка

Клипарт растровый Наседка

Клипарт векторный Наседка
Розмальовуємо векторну розмальовку Квочка

Малюнок векторний Квочка

Побувавши на селі, міські діти в захваті від того, що вони там побачили. А особливо їх уваги привернула квочка з курчатами. Ці маленькі створіння, як жовті пухнасті клубочки бігають навколо квочки. Ще трохи і всі курчата вилупляться. Раніше можна було купити курчат в інкубаторі, тепер через ціни на курчат, селяни перейшли на традиційні методи розведення курей. А хтось навіть не припиняв таким чином розводити курей. Розмальовуючи квочку, потрібно звернути увагу, що квочки бувають різних порід. На сільському подвір'ї зазвичай можна побачити чорних, білих, коричневих і рябих курей. Коли ви розглядаєте з дитиною курочок, розкажіть їм казку «Про курочку Рябу».

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.