www.ABC-Color.com
Векторні кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні кліпарти Кури

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

Квочка малюнок
Квочка
курчата малюнок
курчата
курчата малюнок
курчата
курчата малюнок
курчата
курчатка малюнок
курчатка
курчатко малюнок
курчатко
Курчатко малюнок
Курчатко
курка малюнок
курка
півень малюнок
півень
півник малюнок
півник


Використання векторних клипартів Кури

Кліпарти на тему кури, будуть цікаві для дітей. Адже діти люблять все живе. І прикрасити свій малюнок або колаж кліпартом з зображенням курчати для них, це справжнє щастя. Якщо вони знайомі з цією птицею їм буде приємно побачити її на малюнку.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.