www.ABC-Color.com
Растрові кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Кліпарти растрові Кури

Формат png-24, прозорий фон.

Квочка кліпарт
Квочка
курчата кліпарт
курчата
курчата кліпарт
курчата
курчата кліпарт
курчата
курчатка кліпарт
курчатка
курчатко кліпарт
курчатко
Курчатко кліпарт
Курчатко
курка кліпарт
курка
півень кліпарт
півень
півник кліпарт
півник


Застосовуємо растрові кліпарти Кури

Кліпарти на тему кури, будуть цікаві дітям. Адже діти не дарма люблять все живе. І прикрасити свій малюнок або колаж кліпартом з зображенням курчати для них, це справжнє щастя. Кури для сільського жителя, це постійні супутники в їхньому житті. Шкода, що для міського жителя ці супутники присутні тільки на столі у вигляді їжі, зате постійно.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підігнати кольору (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарт можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Клипарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна безмежність для фантазії. Художники, які оформляють малюнкі в основному є діти.