www.ABC-Color.com
Векторні кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні кліпарти Хмари

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

хмара малюнок
хмара
хмарка малюнок
хмарка
Хмара малюнок
Хмара
хмарка малюнок
хмарка
Хмара малюнок
Хмара
хмара малюнок
хмара
маленька хмара малюнок
маленька хмара


Використання векторних клипартів Хмари

Роблячи картинку з горизонтом, виникає необхідність у відображенні хмар. В цій темі сайту, переставлені картинки зображують хмари різних форм. Ви можете їх скопіювати і вставити в свої роботи або домалювати, змінити, їх на свій смак. У будь-якому випадки, вони вам стануть, як приклади, для створення своїх унікальних зображень, які допоможуть в мальованому вигляді передати, це красиве небесне явище.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.