www.ABC-Color.com
Растрові кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Кліпарти растрові Хмари

Формат png-24, прозорий фон.

хмара кліпарт
хмара
хмарка кліпарт
хмарка
Хмара кліпарт
Хмара
хмарка кліпарт
хмарка
Хмара кліпарт
Хмара
хмара кліпарт
хмара
маленька хмара кліпарт
маленька хмара


Застосовуємо растрові кліпарти Хмари

Створюючи картинку з горизонтом, виникає необхідність у відображенні хмар. В цьому розділі сайту, переставлені ескізи зображують хмари різних форм. Ви можете їх скопіювати і вставити в свої картинки або домалювати їх на свій смак. У будь-якому випадки, вони вам стануть, як ідеї для створення своїх унікальних картинок, які можуть в мальованому вигляді передати це небесне явище.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підігнати кольору (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарт можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Клипарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна безмежність для фантазії. Художники, які оформляють малюнкі в основному є діти.