www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Онлайн розмальовки Хмари

Формат swf. (flash)

хмара розмальовка хмара малюнок
хмара
хмарка розмальовка хмарка малюнок
хмарка
Хмара розмальовка Хмара малюнок
Хмара
хмарка розмальовка хмарка малюнок
хмарка
Хмара розмальовка Хмара малюнок
Хмара


Розмальовуємо в онлайн. Хмари флеш розмальовки.

Хмари чудове природне явище на небі, яке не перестає дивувати нас своєю вродою і розмаїттям форм. Вони рухаються по небу видозмінюючись створюючи химерні форми. І якщо трохи пофантазувати, їх можна асоціювати з різними об'єктами. Колір хмар може змінюватися з білосніжного до темно сірого (грозові хмари), при сході або заході сонця набирають червоного відтінку. В тлі картинках часто застосовуються хмари, тому в цьому розділі даються для прикладу хмари різних форм. Сподіваюся вам буде цікаво розфарбувати їх.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.