www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий маленька хмара

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
маленька хмара растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка маленька хмара - 1182х1715

Растрова розмальовка маленька хмара - 567х822

Векторна розмальовка маленька хмара

Малюнок растровий маленька хмара

Малюнок векторний маленька хмара

Кліпарт растровий маленька хмара

Кліпарт векторний маленька хмара
Застосовуємо растровий кліпарт маленька хмара

Контур маленька хмара Картинка маленька хмара

Хмари бувають різні, маленькі і великі, пухнасті й грізні, світлі і темні. Колір я е намалюю, яким буде хмара вирішувати вам. Але не варто обмежуватися тільки кольором, домалюйте хмарі очі, ротик, чубок і щоки і своїм обличчям хмарка передасть вам свої емоції і підніме настрій. а може ви хочете оформити запрошення, напишіть його на хмарці і (виріжете якщо роздрукували на папері) відішліть по електронній пошті. Фантазуйте, нехай ваші можливості польоту фантазії будуть безмежними.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.