www.ABC-Color.com
Картинка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Малюнок растровий маленька хмара

Розмір картинки 550х379 пікс. Формат png
маленька хмара растровий малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка маленька хмара - 1182х1715

Растрова розмальовка маленька хмара - 567х822

Векторна розмальовка маленька хмара

Малюнок растровий маленька хмара

Малюнок векторний маленька хмара

Кліпарт растровий маленька хмара

Кліпарт векторний маленька хмара
Застосовуємо растровий малюнок маленька хмара

Контур маленька хмара Картинка маленька хмара

Хмари бувають різні, маленькі і великі, пухнасті й грізні, світлі і темні. Колір я е намалюю, яким буде хмара вирішувати вам. Але не варто обмежуватися тільки кольором, домалюйте хмарі очі, ротик, чубок і щоки і своїм обличчям хмарка передасть вам свої емоції і підніме настрій. а може ви хочете оформити запрошення, напишіть його на хмарці і (виріжете якщо роздрукували на папері) відішліть по електронній пошті. Фантазуйте, нехай ваші можливості польоту фантазії будуть безмежними.

Растровий малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Зображення можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість картинки, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.