www.ABC-Color.com
Векторні кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні кліпарти Дельфіни

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

дельфін малюнок
дельфін
карликова косатка малюнок
карликова косатка
мала косатка малюнок
мала косатка
косатка малюнок
косатка
іравадійскій дельфін малюнок
іравадійскій дельфін
бесклювий дельфін малюнок
бесклювий дельфін
сірий дельфін малюнок
сірий дельфін
дельфін Коммерсона малюнок
дельфін Коммерсона


Використання векторних клипартів Дельфіни

Кліпарти у векторі, будуть цікаві не тільки дизайнерам, але й дітям. Адже їх можна модулювати і розфарбовувати на свій розсуд. І можливо ми не коли не були в дельфінарії і не бачили дельфінів на море, але ми знаємо про них з фільмів і розповідей. Про їх дружбу з людиною, про те як вони рятують людям життя на морі, нападаючи навіть на акул. Складайте композиції з дельфінів і отримаєте невимовне задоволення.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.