www.ABC-Color.com
Растрові кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Кліпарти растрові Дельфіни

Формат png-24, прозорий фон.

дельфін кліпарт
дельфін
карликова косатка кліпарт
карликова косатка
мала косатка кліпарт
мала косатка
косатка кліпарт
косатка
іравадійскій дельфін кліпарт
іравадійскій дельфін
бесклювий дельфін кліпарт
бесклювий дельфін
сірий дельфін кліпарт
сірий дельфін
дельфін Коммерсона кліпарт
дельфін Коммерсона


Застосовуємо растрові кліпарти Дельфіни

Растрові кліпарти будуть цікаві не тільки дизайнерам, але й дітям. Адже їх можна вставляти і редагувати на свій розсуд. І можливо ми не коли не були в дельфінарії і не бачили дельфінів на море, але ми знаємо про них з фільмів і розповідей. Про їх дружбу з людиною, про те як вони рятують людям життя на морі, нападаючи навіть на акул. Вони досить легко малюються. Батьки спробуйте складати композиції з дельфінів у разом з дітьми, і отримаєте невимовне задоволення.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підігнати кольору (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарт можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Клипарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна безмежність для фантазії. Художники, які оформляють малюнкі в основному є діти.