www.ABC-Color.com
Векторні розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні розмальовки Дельфіни

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

дельфін розмальовка дельфін малюнок
дельфін
карликова косатка розмальовка карликова косатка малюнок
карликова косатка
мала косатка розмальовка мала косатка малюнок
мала косатка
косатка розмальовка косатка малюнок
косатка
іравадійскій дельфін розмальовка іравадійскій дельфін малюнок
іравадійскій дельфін
бесклювий дельфін розмальовка бесклювий дельфін малюнок
бесклювий дельфін
сірий дельфін розмальовка сірий дельфін малюнок
сірий дельфін
дельфін Коммерсона розмальовка дельфін Коммерсона малюнок
дельфін Коммерсона


Розмальовуємо векторні розмальовки Дельфіни

Контури дельфінів у векторі, будуть цікаві не тільки дизайнерам, але й дітям. Адже їх можна модулювати і розфарбовувати на свій розсуд. І можливо ми не коли не були в дельфінарії і не бачили дельфінів на море, але ми знаємо про них з фільмів і розповідей. Про їх дружбу з людиною, про те як вони рятують людям життя на морі, нападаючи навіть на акул. Вони досить легко малюються. Батьки спробуйте намалювати своїм дітям дельфіна! Задоволення буде взаємне. Успіхів вам.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.