www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Онлайн розмальовки Огорожі

Формат swf. (flash)

огородження розмальовка огородження малюнок
огородження
штахетник розмальовка штахетник малюнок
штахетник
паркан розмальовка паркан малюнок
паркан


Розмальовуємо в онлайн. Огорожі флеш розмальовки.

Люди захищали себе від тварин та інших людей різними парканами. Іноді огорожі допомагали, а іноді ні, але незважаючи на це все ж таки паркани залишилися і виконують довірені їм обов'язки по захисту. Але є ще одна сторона парканів, це декоративна функція яка служить прикрасою будинку або місцевості, по цьому огорожу стали робити не тільки з частоколу і гілок, а стали збивати з декоративних дощечок, замовляти у кузня ковані огорожі з візерунками, або просто купувати сітку або збірні огорожі. Тема розмальовок паркани, буде цікава, хоча-б через те, що кожному приємно дивитися на візерункові, красиві паркани, а не на такі, на які, з першого погляду зрозуміло, що туди ходити заборонено. По фантазуйте і придумайте свій гарний паркан.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.