www.ABC-Color.com
Векторне зображення
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторний малюнок гранована зірка

Формат svg.
гранована зірка векторний малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка гранована зірка - 1182х1715

Растрова розмальовка гранована зірка - 567х822

Векторна розмальовка гранована зірка

Малюнок растровий гранована зірка

Малюнок векторний гранована зірка

Кліпарт растровий гранована зірка

Кліпарт векторний гранована зірка
Використання векторного малюнка гранована зірка

Векторний контур гранована зірка Малюнок векторний гранована зірка

П'ятикутна зірка, для країн колишнього радянського союзу, вона асоціюється з комуністичною владою (комунізмом). Незважаючи, що п'ятикутну зоряну пентаграму використовували не тільки комуністи. Не буду, докладно розбирати значення зірки, про це можна прочитати на інших інтернет сторінках. У даній зірці зроблені ребра від кутів, які сходяться в центрі, роблячи фігуру, як-би об'ємною, опуклою.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.